niedziela, 24 października 2010

Pomału jesień się kończy

Nic dodać, nic ując pomału przyjdzie do nas zima. Wielu z nas ponownie ani się nie obejrzy i trzymając opłatek w ręku podczas Bożego Narodzenia lub lampkę szampana, na zabawie sylwestrowej - stwierdzi - ależ ten rok szybko się skończył.
Nie zamierzam jednak przynudzać :) Zatrzymajmy w swojej pamięci choć kilka pięknych kolorów jesieni i byle do wiosny :)

Zdjęcia zrobiłem 35tką z polarkiem w systemie cokina. Powiem to po raz kolejny. 35 mm pod DX to coś wspaniałego :)

6 komentarzy:

 1. Jacku - jesień jeszcze jest, jeszcze lśni, błyszczy, zachwyca i przyciąga nasze oko swoimi kolorami. Jej śmierć zawsze jest nagła, potem pozostaje szarość zimy, błota, słoty. Czasem kiedy wyjrzy słońce a za oknem mróz zepnie świat w swe kajdany miło będzie wrócić do takich zdjęć - ogrzać się jak ciepłą herbatą na szlaku i "przeżyć" te kolory jeszcze raz :) Świetne zdjęcia - jak zawsze zresztą :)
  Pozdrowionka !

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego roku mamy przepiękną polską złotą jesień, a Twoje zdjęcia ładnie to obrazują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście kolory jesieni są zdumiewające - ładnie to pokazałeś. Szkoda jednak, że ta piękna pora kolorowych liści już się kończy - widzę to w mojej okolicy.Dwa dni silnych wiatrów pozbawiły drzewa liści w 60%. Życzę Jacku udanych kadrów :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. hmmmmm wspaniałe zdjęcia, piękna jesień, ale zima też potrafi być piękna ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sławku u nas niestety z pogodą niezaciekawie to i kolorków nie ma - masz wielkie szczęście skoro u Ciebie jest inaczej :)

  Arien/Credka - dziękuję Ci :)

  Agata - no cóż na zdjęciach to i może jest. Mi nie przeszło jeszcze po ostatniej a ta ma być jeszcze gorsza, to ja dziękuje wysiadam. Dodatkowo jak byś miała dom i musiała w nim codziennie palić to ... a co tam moze kiedyś sama się przekonasz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Grzegorzu u nas tak samo - już prawie lisci nie ma choć wierzby jeszcze zielone :)

  OdpowiedzUsuń