niedziela, 20 czerwca 2010

Pierwsza w miarę „normalna” niedziela

Tyle, że samotna - Marta w komisji wyborczej, w każdym bądź razie po raz pierwszy od nie wiem jak długiego czasu nie mam planu, co i której zrobić. Ostatnio mam bowiem taką gonitwę, że przestałem to wszystko ogarniać. Z pracy do domu, gdzie kolejna praca (remont) i tak w kółko. Do tego sprawy rady i inne niespodzianki. Mam już dosyć. Nawet na rybki nie mogę wyskoczyć, co najwyżej parę razy na przysłowiową godzinkę by pomachać spinem :D Pocieszenie jest takie, że nie ma co żałować pogoda i tak nie dopisuje.
Nikona też nie pamiętam kiedy w rękach trzymałem. Dopiero dzisiaj udało mi się wybrać na spacer z którego kilka nudnych kadrów ;)

Oczywiście najbardziej zadowolony ze spaceru był Frodo:

Ryby!!! Gdzie moje wędki ;) a dokładnie wzdręgi:Trochę ziela:Oczywiście ustrzeliłem też ptaka tylko nie wiem co to za jeden, proszę o identyfikację (pięknie śpiewa):

No i na koniec - dwa kwadraty i prostokąt:Czyli nuda i nic się nie dzieje, pies, krzaki,kwiaty, woda. Nuuuuda. Uwielbiam takie chwile :D

5 komentarzy:

 1. Zgadzam się z Agatą. Pies wygląda na szczęśliwego ;-)
  A gdzie przycisk "Lubię to" Jacku? ;-P Nie udało Ci się dodać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki w imieniu Froda.

  Wolę Maćku poczekać jak będzie działać, tak jak się należy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No i bardzo dobrze Jacku-nic na siłę. Mnie niekiedy do szczęścia wystarcza sam dźwięk migawki i kłapanie lustra, mogę wtedy fotografować z góry nawet własne buty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Grzegorzu mam tak samo :) Ale ostatnio częściej Nkosia wyprowadzam na dwór :) Planujemy wypad do Szklarskiej ale może na przyszły weekend. Wówczas sobie "odbiję" ;)

  OdpowiedzUsuń