wtorek, 4 stycznia 2011

Zima na wsi jest piękna

Dzisiaj moja Twitterowa koleżanka @fankaaa opierniczyła mnie, że nic nie wrzucam na bloga. Na usprawiedliwienie mogę napisać tylko tyle, że wiem że zima na wsi jest piękna, ale mam już dosyć odśnieżania i walki z wszędzie zalegającym śniegiem. W teren też ciężko się wypuścić bo przez śnieg ciężko się przedrzeć. Jednak wraz z Nowym Rokiem wrzucam cztery typowo zimowe kadry:
3 komentarze:

 1. Hej, ładne to drugie od góry, najbardziej mi się widzi ;) Trochę kontrastuje ze zdjęciem poniżej względem WB, dlatego zdjęcie trzecie bym trochę ocieplił :) a to wyżej oziębił, tylko wtedy, chyba straciłoby na atrakcyjności. Jest takie zimowe a jednocześnie wieje wiosennym optymizmem:) w przeciwności do zdjęcia na dole, które ma wymowę pesymistyczną z cyklu "Wiatr zamiecie nasze ślady" lub "Nie przejdziemy do historii" ;)) czego Tobie Jacku i sobie w Nowym Roku nie życzę ;)
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Sąsiada Jacka
  zdecydowanie drugie ma najwyraźniejszy , ciepły klimat, bardzo udane, chcemy więcej, więcej.... :-)
  a na trzecim się niedawno zakopałem
  pozdrawiam Mariusz

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzisz Jacku, jednak pomogło! Śliczne "obrazki", jak zwykle. Twoje zdjęcia, chciałoby się nazwać obrazami! Za to, ja się nie spisałam. Zaglądam dopiero dzisiaj. Przepraszam! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń