czwartek, 30 sierpnia 2012

Jakuby 2012. Zgorzelec i Goerlitz

Zacznę tak: bardzo podobały mi się tegoroczne Jakuby. Chyba najfajniejsza edycja odkąd je oglądamy. W piątek na otwarcie świetny koncert R.U.T.A. - relację zamieszczałem już tutaj. Później wciąż się coś działo. Jako, że byliśmy tylko w piątek i sobotę wrzucam tylko kilka fotek, które i tak nie pokazują ogromu atrakcji. 

Brakuje kilku jeszcze jakubowych gwiazd. Brakuje mimów - figór. Brakuje parady smoków, ale jak poogoglujecie to zdjecia znajdziecie :) Osobiście udało nam się wreszcie wybrać na karuzelę w Goerlitz ... i tak przyznaję się od razu - miałem pietra ;) zdjecia pod sam koniec.
5 komentarzy:

 1. Fajna ta Wasza impreza, obserwuję ją na zdjęciach od kilku lat, dzięki forum Fuji i niektórym forumowiczom. Jacku, na trzecim zdjęciu od góry, czy to nie kolega Yelow ze swoim Fuji s100fs?
  Jacku mało fotek, dawaj więcej. Pozdrawiam!
  Czwarte od dołu świetnie pokazuje piękno centrum Zgorzelca, czy może Goerlitz? Fajne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że to Arek - Yellow - Arski ;) . Tutaj masz jego obszerny, jakubowy wpis:http://arkadiuszkucharski.blogspot.com/2012/08/jakuby-2012-zgorzelec.html A tutaj na Flickru, całą facjatę ukrytą za wspaniałymi witrażami Kasi: http://www.flickr.com/photos/staszczuk/7896022904/in/photostream

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie no Panowie - YELLO - od zespołu muzycznego - a nie koloru :)

  Ja ubolewam , że nie miałem czasu na młyńskie koło (kiedyś byłem i wiem co teraz straciłem).

  A fotki świetne Jacku !!!
  Mój kumpel na 2 załapał się - to dzięki Niemu byłem tak przebrany nawiasem mówiąc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że przekręciłem nicka, ważne, że nie pomyliłem osoby :)

   Usuń
 4. Świetna fotorelacja. Fajna impreza.

  OdpowiedzUsuń