niedziela, 27 marca 2011

Wiosenny misz, masz

Wrzucam kilka fotek z niedzieli. Dzisiaj prawie cały dzień spędziłem na fotografowaniu i przyznam jedno: D7000 jest świetny. Cieszę się, że go kupiłem :)

Najpierw dwa widoczki :)

A teraz dowód na to, że mamy wiosnę:No i seria ptaszków, sierpówka (pojedynczy samiec, co oznacza, że samica już na jajkach):Szpak (duży dziób, mały móżdżek ;) )Jastrząb gołębiarz:Rudzik (pięknie śpiewa)I prawdopodobnie szczygieł:Jak przystało na wiosenną pogodę z większą ilością słońca, wszyscy coraz częściej uśmiechnięci i zadowoleni:


10 komentarzy:

 1. Gratuluję gołębiarza. Co zaś się tyczy drugiej fotografii od dołu to jest to grubodziób, nie szczygieł - sądzę tak na podstawie czarnego "krawata".

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie najbardziej podoba się pierwsze od dołu. Jest takie radosne i wiosennie optymistyczne a dzieciaki wypisz wymaluj "Łojciec"
  Jacku czy to bliźniaki ?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Wam za komentarze :)

  Justyno - masz rację to grubodziób, jakoś wczoraj wieczorem nie sprawdziłem dokładnie ;) ale robiąc fotkę już wbiłem sobie do głowy, że to strzygiel i koniec. Kropka :)

  Gzegorzu - nic z tych rzeczy :D To chrześniak mojej zony (ten wyższy) wraz z bratem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiosna, jak miło ;-) W Kielcach nie zdążyła się na dobre zadomowić jak musiałem wracać do stolicy. Ale bazie mam na karcie (już miałem napisać "kliszy") :-)
  Komentarz Sabvelso bardzo trafny ;-)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczygieł, a nie strzygieł.
  http://sjp.pwn.pl/slownik/2526376/szczygie%C5%82

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście, że szczygieł. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 7. ikropka - no proszę Cię -to chrześniak moje żony (ten wyższy) z bratem :) moje będą brunety ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. No nie wiem, jak Twoje mogą być brunety, skoro żona i Ty - zdecydowane blondyny. Tak, to widzę. Zdjęcia, jak zawsze piękne, a krajobrazy bajeczne! Z kondycją, też chyba nie najgorzej. Wszyscy świetnie wyglądacie. Tacy uśmiechnięci i szczęśliwi. Kokietujesz!

  OdpowiedzUsuń
 9. Fankaaa jaki ze mnie blondyn? Jestem łysiejącym brunetem :D

  OdpowiedzUsuń