niedziela, 30 października 2011

Końcówka kolorowej jesieni

Gdy wstaliśmy w sobotę rano to niejako przez przypadek zrobiłem takie zdjęcie.Zaraz też naszła mnie myśl, że to już końcówka tej pięknej jesieni i za tydzień może już nie być okazji na kolorowe zdjęcia, w związku z czym postanowiłem nie marnować dobrej okazji do fotografowania. Zachęcam wszystkich - wybierzcie się na spacer, zwłaszcza do lasu - jest pięknie, a i zapach niesamowity!

Jesień w pełnej krasie:Tutaj przykład na to, że to końcówka tej "kolorowej" jesieni:Idąc przez las pod nogami będziemy mieli kobierzec z liści, a wszędzie niesamowity zapach, który zwiastuje zimę ;)

Na drzewach jeszcze sporo liści pozostało, ale wierzcie mi - trochę zimna, wiatru i deszczu, i w ciągu kilku godzin może się to zmienić - tak więc nie traćmy czasu na spacery no i zdjęcia :)Z lasu przeszedłem jeszcze na pobliskie jezioro, gdzie też już mocno jesiennie. Oczywiście nabrałem też niesamowitej ochoty aby powędkować :D
[panoramio][panoramio]


Na zakończenie przypominam, że na Flickr mamy grupę Polska jesień - zachęcam do przyłączenia, by w krótkie i brzydkie dni cieszyć oczy pięknymi zdjęciami ;)

5 komentarzy:

  1. Bardzo przyjemne kadry, oddane ciepło kolorowej przyrody :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachęciłeś mnie nie tylko do spaceru ale i do "ofocenia" niedzielnych Grabiszyc. I chociaż moje fotki nie tkie piękne jak Twoje, to Złotej Polskiej Jesieni nawet taki nieudolny fotograf jak ja nie zepsuje. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za miłe słowo :)

    OdpowiedzUsuń