Pokazywanie postów oznaczonych etykietą poranek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą poranek. Pokaż wszystkie posty

sobota, 14 lutego 2015

Lutowy poranek

Dzisiaj tylko jedno zdjęcie z lutowego pranku w drodze do pracy. Człowiek chciałby już wiosny, ale na razie swoje musimy odczekać. Co ciekawe od kilku dni panuje wyżowa, a co za tym idzie słoneczna pogoda, to jednak temperatura jeszcze nie za wysoka, ale po raz pierwszy słyszałem już śpiewającego kosa! Ich serenady to miód na moją czekającą na wiosnę duszę :D 


czwartek, 31 października 2013

Wieś o świcie

Przyznaję się tutaj, że jakoś ciężko jest mi rano wstać i stąd czytając o fotografii przyrody Cezarego Dębowskiego w miesięczniku Foto, podziwiam Mistrza i ciągle się przygotowuję do takiego wstania, przynajmniej raz na jakiś czas. Niestety, ten płynie nieubłaganie i z planów pozostają tylko wspomnienia. 

Przychodzi jednak taka pora roku, że słonce wstaje akurat wtedy gdy jestem już dawno na nogach i jadę do pracy. Wówczas ciężko mi dojechać punktualnie. Kilka kadrów z takiej właśnie drogi do pracy:



I wschód słońca: